Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
2
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Trata Krim
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KOKELJ Luka
KOSAR Tone
1
0 2
MIDŽAN Alen
BOZOVIČAR Milan
DOLINAR Brane
ŠEPIČ Bojc
KOROŠAK Silvo
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
MLINAR Dejan
ŠINKOVEC Žiga
2
2 0
TOMŠE Miha
DODIG Anže
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
PREMRU Tadej
BRUS Janez
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
SOFRONIEVSKI Damjan
SODEC Žan
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1
2
URBANČIČ Damjan
RODE Žan
5
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 2
2
KOKELJ Luka
ŠEPIČ Bojc
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
PREMRU Tadej
ŠINKOVEC Žiga
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
SOFRONIEVSKI Damjan
SODEC Žan
6
2 0
ŠTAFETA
2
URBANČIČ Damjan
ŠEPIČ Bojc
7
2 0
KOKELJ Luka
RODE Žan
TROJKA 2
4
BERČIČ Bojan
BOZOVIČAR Milan
8
1 1
MIDŽAN Alen
BRUS Janez
DOLINAR Brane
RODE Žan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KOROŠAK Silvo
DODIG Anže
9
0 2
URBANČIČ Damjan
MORATO Blaž
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
SOFRONIEVSKI Damjan
SODEC Žan
10
2 0
POSAMEZNO KLASIČNO 3
2
TOMŠE Miha
ŠINKOVEC Žiga
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    238 199   19 7
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik