Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
PRVA LIGA ZAHOD
Krog 1
2018-09-01
16:00:00
Jadran Izola : Logatec
Ilirska Bistrica : Marjetica Koper
Jadran HK : Planina Ajdovščina
Pliskovica : Orlek ORO MET
Krog 2
2018-09-08
16:00:00
Logatec : Orlek ORO MET
Planina Ajdovščina : Pliskovica
Marjetica Koper : Jadran HK
Jadran Izola : Ilirska Bistrica
Krog 3
2018-09-15
16:00:00
Ilirska Bistrica : Logatec
Jadran HK : Jadran Izola
Pliskovica : Marjetica Koper
Orlek ORO MET : Planina Ajdovščina
Krog 4
2018-09-22
16:00:00
Logatec : Planina Ajdovščina
Marjetica Koper : Orlek ORO MET
Jadran Izola : Pliskovica
Ilirska Bistrica : Jadran HK
Krog 5
2018-10-06
16:00:00
Jadran HK : Logatec
Pliskovica : Ilirska Bistrica
Orlek ORO MET : Jadran Izola
Planina Ajdovščina : Marjetica Koper
Krog 6
2018-10-13
16:00:00
Logatec : Marjetica Koper
Jadran Izola : Planina Ajdovščina
Ilirska Bistrica : Orlek ORO MET
Jadran HK : Pliskovica
Krog 7
2019-05-04
16:00:00
Pliskovica : Logatec
Orlek ORO MET : Jadran HK
Planina Ajdovščina : Ilirska Bistrica
Marjetica Koper : Jadran Izola
Krog 8
2019-05-11
16:00:00
Logatec : Jadran Izola
Marjetica Koper : Ilirska Bistrica
Planina Ajdovščina : Jadran HK
Orlek ORO MET : Pliskovica
Krog 9
2019-05-18
16:00:00
Orlek ORO MET : Logatec
Pliskovica : Planina Ajdovščina
Jadran HK : Marjetica Koper
Ilirska Bistrica : Jadran Izola
Krog 10
2019-05-25
16:00:00
Logatec : Ilirska Bistrica
Jadran Izola : Jadran HK
Marjetica Koper : Pliskovica
Planina Ajdovščina : Orlek ORO MET
Krog 11
2019-06-01
16:00:00
Planina Ajdovščina : Logatec
Orlek ORO MET : Marjetica Koper
Pliskovica : Jadran Izola
Jadran HK : Ilirska Bistrica
Krog 12
2019-06-08
16:00:00
Logatec : Jadran HK
Ilirska Bistrica : Pliskovica
Jadran Izola : Orlek ORO MET
Marjetica Koper : Planina Ajdovščina
Krog 13
2019-06-15
16:00:00
Marjetica Koper : Logatec
Planina Ajdovščina : Jadran Izola
Orlek ORO MET : Ilirska Bistrica
Pliskovica : Jadran HK
Krog 14
2019-06-22
16:00:00
Logatec : Pliskovica
Jadran HK : Orlek ORO MET
Ilirska Bistrica : Planina Ajdovščina
Jadran Izola : Marjetica Koper