Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
 Igralci splošno  Igralci po disciplinah  Ekipe po disciplinah  
Statistika igralcev po disciplinah (Prva liga mladinci)

DVOJKE
#IgralecEkipaMTDT%
1ŠVARA NikPostojnska jama1212100.00%
2ŠVARA MiaPostojnska jama141285.71%
3ŠKOBERNE LauraZmajčki Krim Ljubljana121083.33%
4VEHOVEC LejaZmajčki Krim Ljubljana10880.00%
5GUŠTIN JanOBZ Sežana12758.33%
6ZALATEL MatjažGoriška Brda - Agrochem10660.00%
7ŽERJAL EvaOBZ Sežana12541.67%
8KRISTANČIČ TomažGoriška Brda - Agrochem8450.00%
9FERMO LauraŠB Korte - Izola22100.00%
10POVH GašperOBZ Sežana22100.00%
11ŠEPIČ BojcZmajčki Krim Ljubljana4250.00%
12FABJAN JureOBZ Sežana4250.00%
13HOXHA SumejaŠB Korte - Izola6233.33%
14MOČNIK LukaKolektor Idrija - Logatec10110.00%
15POLJANEC MatijaKolektor Idrija - Logatec1417.14%
16TREVEN AlbertKolektor Idrija - Logatec200.00%
17VOLČINA NinaZmajčki Krim Ljubljana400.00%
18HOXHA ElinaŠB Korte - Izola600.00%
19SEDMAK DomenPostojnska jama200.00%
20FERMO TinaŠB Korte - Izola400.00%
21ATLAGIČ AvdulahKolektor Idrija - Logatec200.00%
22SEDMAK GašperPostojnska jama200.00%
23ŽUŽIČ StellaŠB Korte - Izola200.00%


POSAMEZNO KLASIČNO
#IgralecEkipaMTDT%
1SODEC ŽanZmajčki Krim Ljubljana141071.43%
2FABJAN JureOBZ Sežana10880.00%
3SEDMAK GašperPostojnska jama10660.00%
4ZALATEL KristjanGoriška Brda - Agrochem10440.00%
5TREVEN AlbertKolektor Idrija - Logatec12433.33%
6POVH GašperOBZ Sežana4250.00%
7FERMO TinaŠB Korte - Izola4250.00%
8HOXHA SumejaŠB Korte - Izola4250.00%
9POŽAR PatrikPostojnska jama200.00%
10MOČNIK LukaKolektor Idrija - Logatec200.00%
11ŽUŽIČ KristinaŠB Korte - Izola200.00%
12ŠVARA NikPostojnska jama200.00%


KROG
#IgralecEkipaMTDT%PR
1SODEC ŽanZmajčki Krim Ljubljana141285.71%22.71
2FABJAN JureOBZ Sežana121083.33%19.67
3POLJANEC MatijaKolektor Idrija - Logatec14857.14%15.71
4ŠEPIČ BojcZmajčki Krim Ljubljana10770.00%18.00
5SEDMAK GašperPostojnska jama10770.00%13.40
6POVH GašperOBZ Sežana66100.00%23.00
7ZALATEL KristjanGoriška Brda - Agrochem8675.00%14.00
8GUŠTIN JanOBZ Sežana8450.00%14.25
9MOČNIK LukaKolektor Idrija - Logatec12433.33%15.83
10ŠVARA MiaPostojnska jama4375.00%13.50
11ZALATEL MatjažGoriška Brda - Agrochem8337.50%11.75
12VOLČINA NinaZmajčki Krim Ljubljana22100.00%23.00
13POŽAR PatrikPostojnska jama22100.00%12.00
14KRISTANČIČ TomažGoriška Brda - Agrochem4250.00%16.00
15SEDMAK DomenPostojnska jama1200.00%13.50
16ROJ JanjaŠB Korte - Izola200.00%13.00
17ŠKOBERNE LauraZmajčki Krim Ljubljana200.00%13.00
18ŽERJAL EvaOBZ Sežana200.00%11.00
19ŽUŽIČ KristinaŠB Korte - Izola200.00%10.00
20HOXHA SumejaŠB Korte - Izola800.00%7.75
21ATLAGIČ AvdulahKolektor Idrija - Logatec200.00%7.00
22FERMO TinaŠB Korte - Izola800.00%7.00


HITROSTNO
#IgralecEkipaMTDT%PR
1POVH GašperOBZ Sežana1212100.00%39.50
2ŠVARA NikPostojnska jama141071.43%25.43
3TREVEN AlbertKolektor Idrija - Logatec14857.14%21.71
4KRISTANČIČ TomažGoriška Brda - Agrochem22100.00%11.00
5ŠEPIČ BojcZmajčki Krim Ljubljana6233.33%22.67
6VOLČINA NinaZmajčki Krim Ljubljana6233.33%22.00
7ZALATEL MatjažGoriška Brda - Agrochem6233.33%15.67
8FABJAN JureOBZ Sežana200.00%29.00
9GUŠTIN JanOBZ Sežana200.00%14.00
10ROJ JanjaŠB Korte - Izola200.00%8.00
11FERMO TinaŠB Korte - Izola200.00%5.00
12HOXHA ElinaŠB Korte - Izola200.00%3.00
13VEHOVEC LejaZmajčki Krim Ljubljana200.00%0.00
14HOXHA SumejaŠB Korte - Izola200.00%0.00


NATANCNO
#IgralecEkipaMTDT%PR
1SODEC ŽanZmajčki Krim Ljubljana88100.00%9.25
2ŠKOBERNE LauraZmajčki Krim Ljubljana66100.00%15.00
3MOČNIK LukaKolektor Idrija - Logatec12650.00%7.00
4SEDMAK DomenPostojnska jama6583.33%5.33
5GUŠTIN JanOBZ Sežana6466.67%10.33
6FABJAN JureOBZ Sežana6466.67%6.67
7ŽUŽIČ KristinaŠB Korte - Izola22100.00%3.00
8POŽAR PatrikPostojnska jama22100.00%2.00
9ATLAGIČ AvdulahKolektor Idrija - Logatec2150.00%1.00
10ŽERJAL EvaOBZ Sežana200.00%4.00
11KRISTANČIČ TomažGoriška Brda - Agrochem1000.00%2.80
12FERMO TinaŠB Korte - Izola400.00%2.00
13HOXHA SumejaŠB Korte - Izola400.00%2.00
14ŠVARA NikPostojnska jama400.00%1.00
15SEDMAK GašperPostojnska jama200.00%0.00


STAFETA
#IgralecEkipaMTDT%PR
1POVH GašperOBZ Sežana121083.33%37.83
2VOLČINA NinaZmajčki Krim Ljubljana88100.00%30.25
3TREVEN AlbertKolektor Idrija - Logatec14857.14%28.57
4POLJANEC MatijaKolektor Idrija - Logatec14857.14%28.57
5SODEC ŽanZmajčki Krim Ljubljana66100.00%38.33
6VEHOVEC LejaZmajčki Krim Ljubljana66100.00%25.67
7ŠKOBERNE LauraZmajčki Krim Ljubljana66100.00%25.67
8FABJAN JureOBZ Sežana8675.00%39.25
9ZALATEL KristjanGoriška Brda - Agrochem10440.00%22.60
10ŠVARA NikPostojnska jama10440.00%19.60
11GUŠTIN JanOBZ Sežana22100.00%35.00
12ŠVARA MiaPostojnska jama22100.00%6.00
13ŠEPIČ BojcZmajčki Krim Ljubljana22100.00%6.00
14KRISTANČIČ TomažGoriška Brda - Agrochem4250.00%18.50
15SEDMAK DomenPostojnska jama12216.67%20.67
16ZALATEL MatjažGoriška Brda - Agrochem400.00%20.50
17SEDMAK GašperPostojnska jama400.00%16.00
18LERINC TianOBZ Sežana200.00%14.00
19ROJ JanjaŠB Korte - Izola200.00%11.00
20FERMO TinaŠB Korte - Izola800.00%7.00
21ŽERJAL EvaOBZ Sežana400.00%7.00
22ŽUŽIČ KristinaŠB Korte - Izola200.00%6.00
23HOXHA ElinaŠB Korte - Izola600.00%3.67
24BANDELJ ZLOBEC ŽanOBZ Sežana200.00%0.00
25HOXHA SumejaŠB Korte - Izola200.00%0.00