Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
9
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Deskle
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BLATNIK Zinka
KONJEDIC Maruša
2
0 2
BRUMEN Antonija
STUBIČAR Anica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BOŽIČ Marija
KODERMAC Marija
9
1 1
BRELIH Rada
MARKOČIČ Denis
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ČANKUŠIČ Zumra
MILOJEVIČ Karmen
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠKORIČ Katja
TINTA Ana
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŠKORIČ Katja
TINTA Ana
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ČANKUŠIČ Zumra
KONJEDIC Maruša
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ŠKORIČ Katja
MARKOČIČ Denis
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
MILOJEVIČ Karmen
5
0 2
DVOJICA 3
1
BLATNIK Zinka
TINTA Ana
1
1 1
STRMOLE Terezika
TINTA Mariza
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
STUBIČAR Anica
DVOJICA 4
4
BRUMEN Antonija
PRINČIČ Nevenka
8
0 2
BOŽIČ Marija
MARKOČIČ Denis
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BRELIH Rada
KODERMAC Marija
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
KONJEDIC Maruša
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    117 126   8 16
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik