Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
9
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Milje Orlek ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
KAŠMAN Lucija
ABRAM ŠTUNF Samanta
2
2 0
URBANČ Marjeta
SEDMAK Zinka
VOJIČIČ Smiljka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
VRABEC Romana
IVANČIČ Diana
9
2 0
ZRINSKI Mojca
ABRAM Tjaša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KOSMAČIN Mateja
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KUNSTELJ Marina
ŠVARA Mia
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
KOPAČ Mojca
ZULE Polona
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VOJIČIČ Smiljka
IVANČIČ Diana
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
VRABEC Romana
ABRAM Tjaša
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KOPAČ Mojca
ZULE Polona
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
KUNSTELJ Marina
ŠVARA Mia
5
2 0
DVOJICA 3
1
KOPAČ Mojca
ABRAM Tjaša
1
2 0
ZRINSKI Mojca
ROJC ISKRA Tadeja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KUNSTELJ Marina
KOSMAČIN Mateja
8
2 0
VRABEC Romana
ZULE Polona
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
URBANČ Marjeta
ABRAM ŠTUNF Samanta
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
KAŠMAN Lucija
IVANČIČ Diana
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    140 102   16 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik