Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
8
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Bistrica Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
HERVOL Dušanka
BRUMEN Antonija
2
2 0
MEGLIČ Jožefa
BRELIH Rada
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
HERVOL Marjeta
BLATNIK Zinka
9
2 0
PODLIPNIK Kristina
BOŽIČ Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
DEBEVC Sonja
ČANKUŠIČ Zumra
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
PRETNAR Ingrid
ŠKORIČ Katja
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PRETNAR Ingrid
ŠKORIČ Katja
5
1 1
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
DEBEVC Sonja
ŠKORIČ Katja
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
PRETNAR Ingrid
ČANKUŠIČ Zumra
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
MEGLIČ Jožefa
BRUMEN Antonija
5
2 0
DVOJICA 3
1
HERVOL Dušanka
BLATNIK Zinka
1
0 2
PODLIPNIK Kristina
STRMOLE Terezika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
HERVOL Marjeta
BRUMEN Antonija
8
0 2
KNAFELC Milena
BOŽIČ Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MEGLIČ Jožefa
BRELIH Rada
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
DEBEVC Sonja
ČANKUŠIČ Zumra
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    122 65   19 5
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik