Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
8
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Deskle Krim
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
MARKOČIČ Denis
PETRIČ Tadeja
2
0 2
TINTA Maruša
ŠKOBERNE Nelly
PRINČIČ Nevenka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
MOČNIK Jožica
PEVEC Ana
9
0 2
TINTA Mariza
ŠKOBERNE Laura
FELTRIN Katjuša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KODERMAC Marija
JENČIČ Sara
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MILOJEVIČ Karmen
VOLČINA Nina
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PRINČIČ Nevenka
VOLČINA Nina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
TINTA Maruša
ŠKOBERNE Laura
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MARKOČIČ Denis
JENČIČ Sara
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
KODERMAC Marija
VIDMAR Denis
5
0 2
DVOJICA 3
1
KODERMAC Marija
PETRIČ Tadeja
1
1 1
TINTA Mariza
ŠKOBERNE Laura
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
PRINČIČ Nevenka
PEVEC Ana
8
0 2
FELTRIN Katjuša
ŠKOBERNE Nelly
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MILOJEVIČ Karmen
VIDMAR Denis
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
MOČNIK Jožica
JENČIČ Sara
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    124 193   5 19
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik