Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
8
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Kolektor Idrija Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ANDREUZI Maja
SOSIČ Janja
2
2 0
ŽUST Zdenka
FURLAN Milojka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
MIKLAVČIČ Agica
BANDELJ Darja
9
2 0
NOVAK Tinka
GUŠTIN Iva
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
VRHOVEC Jelka
ROJC Erika
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
PIVK LUKANČIČ Petra
MARC Tanja
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PIVK LUKANČIČ Petra
MARC Tanja
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ANDREUZI Maja
MARC Tanja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
VRHOVEC Jelka
GUŠTIN Iva
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
MIKLAVČIČ Agica
FURLAN Milojka
5
2 0
DVOJICA 3
1
NOVAK Tinka
ROJC Erika
1
2 0
VRENKO HRIBAR Brigita
FURLAN Majda
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
FURLAN Milojka
DVOJICA 4
4
ANDREUZI Maja
BANDELJ Darja
8
2 0
MIKLAVČIČ Agica
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
PIVK LUKANČIČ Petra
SOSIČ Janja
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
VRHOVEC Jelka
GUŠTIN Iva
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    141 127   18 6
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik