Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
8
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Milje Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
KAŠMAN Lucija
BLATNIK Zinka
2
0 2
URBANČ Marjeta
BOŽIČ Marija
ŠUMI Sabina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
VRABEC Romana
BRELIH Rada
9
2 0
ZRINSKI Mojca
BRUMEN Antonija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KUNSTELJ Marina
ČANKUŠIČ Zumra
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
KOPAČ Mojca
MOHAR Tina
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŠUMI Sabina
MOHAR Tina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
VRABEC Romana
ČANKUŠIČ Zumra
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KOPAČ Mojca
MOHAR Tina
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
KUNSTELJ Marina
BRUMEN Antonija
5
1 1
DVOJICA 3
1
KUNSTELJ Marina
BLATNIK Zinka
1
2 0
VRABEC Romana
BRELIH Rada
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KOPAČ Mojca
BRUMEN Antonija
8
2 0
ZRINSKI Mojca
JELEN ŠAJN Vida
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
URBANČ Marjeta
BOŽIČ Marija
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ŠUMI Sabina
ČANKUŠIČ Zumra
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    103 114   13 11
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik