Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Krim
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BLATNIK Zinka
VEHOVEC Leja
2
2 0
BOŽIČ Marija
MOHAR Tina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BRUMEN Antonija
BORČNIK Marija
9
0 2
BRELIH Rada
VOLČINA Nina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ČANKUŠIČ Zumra
VIDMAR Denis
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
STRMOLE Terezika
JENČIČ Sara
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
BOŽIČ Marija
VOLČINA Nina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
STRMOLE Terezika
JENČIČ Sara
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
VIDMAR Denis
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
BORČNIK Marija
5
0 2
DVOJICA 3
1
BOŽIČ Marija
MOHAR Tina
1
2 0
BRELIH Rada
KODRIČ Alenka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
BLATNIK Zinka
VEHOVEC Leja
8
2 0
STRMOLE Terezika
RUPERT HOHNEC Anja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BRUMEN Antonija
DOLENC Mojca
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
VOLČINA Nina
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    105 177   6 18
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik