Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Orlek ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BRELIH Rada
RIBNIKAR Daša
2
0 2
MALI Maruša
ABRAM Tjaša
BOŽIČ Marija
KOSMAČIN Mateja
DVOJICA 2
1
BRUMEN Antonija
IVANČIČ Diana
9
2 0
JELEN ŠAJN Vida
TOMAŽIČ Danijela
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SEDMAK Zinka
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ČANKUŠIČ Zumra
ABRAM ŠTUNF Samanta
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MOHAR Tina
ŠVARA Mia
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MOHAR Tina
IVANČIČ Diana
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ČANKUŠIČ Zumra
ABRAM Tjaša
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MOHAR Tina
ABRAM ŠTUNF Samanta
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
ŠVARA Mia
5
2 0
DVOJICA 3
1
BLATNIK Zinka
ABRAM ŠTUNF Samanta
1
2 0
BRUMEN Antonija
KOSMAČIN Mateja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
JELEN ŠAJN Vida
ŠVARA Mia
8
0 2
MATOVIČ Danica
ABRAM Tjaša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BOŽIČ Marija
IVANČIČ Diana
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
RIBNIKAR Daša
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    140 116   14 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik