Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Milje Krim
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
URBANČ Marjeta
ŠKOBERNE Nelly
2
0 2
ZRINSKI Mojca
VEHOVEC Leja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KAŠMAN Lucija
VIDMAR Denis
9
0 2
VRABEC Romana
ŠKOBERNE Laura
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KUNSTELJ Marina
JENČIČ Sara
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
KOPAČ Mojca
VOLČINA Nina
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VOJIČIČ Smiljka
VOLČINA Nina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
VRABEC Romana
ŠKOBERNE Laura
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KOPAČ Mojca
JENČIČ Sara
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
ZRINSKI Mojca
VEHOVEC Leja
5
0 2
DVOJICA 3
1
KOPAČ Mojca
ŠKOBERNE Nelly
1
2 0
ZRINSKI Mojca
VOLČINA Nina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KUNSTELJ Marina
ŠKOBERNE Laura
8
0 2
VOJIČIČ Smiljka
VEHOVEC Leja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
URBANČ Marjeta
VIDMAR Denis
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
VRABEC Romana
JENČIČ Sara
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    72 197   4 20
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik