Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Bistrica Deskle
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
PRETNAR Ingrid
TINTA Ana
2
2 0
KOGOJ Dani
FELTRIN Katjuša
HERVOL Marjeta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
HERVOL Dušanka
MILOJEVIČ Karmen
9
0 2
KNAFELC Milena
MOČNIK Jožica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
HERVOL Eva
KODERMAC Marija
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
DEBEVC Sonja
PRINČIČ Nevenka
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PRETNAR Ingrid
TINTA Ana
5
1 1
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
DEBEVC Sonja
PRINČIČ Nevenka
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
HERVOL Eva
MOČNIK Jožica
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
KNAFELC Milena
MILOJEVIČ Karmen
5
0 2
DVOJICA 3
1
DEBEVC Sonja
KODERMAC Marija
1
2 0
PRETNAR Ingrid
MOČNIK Jožica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PRINČIČ Nevenka
DVOJICA 4
4
HERVOL Dušanka
STUBIČAR Anica
8
0 2
MEGLIČ Jožefa
ČARGO Jelka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KOGOJ Dani
MILOJEVIČ Karmen
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
HERVOL Eva
TINTA Ana
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    115 106   15 9
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik