Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Krim Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
DOLENC Mojca
BLATNIK Zinka
2
2 0
PEVEC Ana
BOŽIČ Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠKOBERNE Laura
BRUMEN Antonija
9
2 0
VEHOVEC Leja
JELEN ŠAJN Vida
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
JENČIČ Sara
ČANKUŠIČ Zumra
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
VOLČINA Nina
MOHAR Tina
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VOLČINA Nina
MOHAR Tina
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠKOBERNE Laura
MOHAR Tina
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
PEVEC Ana
ČANKUŠIČ Zumra
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
VIDMAR Denis
BRUMEN Antonija
5
2 0
DVOJICA 3
1
ŠKOBERNE Laura
BLATNIK Zinka
1
2 0
PEVEC Ana
BRUMEN Antonija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
ŠKOBERNE Nelly
JELEN ŠAJN Vida
8
2 0
VOLČINA Nina
MALI Maruša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
VIDMAR Denis
BOŽIČ Marija
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
JENČIČ Sara
ČANKUŠIČ Zumra
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    203 123   22 2
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik