Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Pivka ORO MET Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ABRAM ŠTUNF Samanta
BLATNIK Zinka
2
0 2
TOMAŽIČ Danijela
BOŽIČ Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
FAGANEL Lara
BRUMEN Antonija
9
2 0
PEVEC Ana
BRELIH Rada
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ŠVARA Mia
ČANKUŠIČ Zumra
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
PETRIČ Tadeja
STRMOLE Terezika
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARTULJAŠ Rebecca
BOŽIČ Marija
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
PETRIČ Tadeja
STRMOLE Terezika
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
PEVEC Ana
ČANKUŠIČ Zumra
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
ŠVARA Mia
BRUMEN Antonija
5
0 2
DVOJICA 3
1
RIBNIKAR Daša
BLATNIK Zinka
1
2 0
MARTULJAŠ Rebecca
STRMOLE Terezika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
PETRIČ Tadeja
BOŽIČ Marija
8
2 0
ABRAM Tjaša
BRELIH Rada
FAGANEL Lara
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ABRAM ŠTUNF Samanta
BRUMEN Antonija
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
PEVEC Ana
ČANKUŠIČ Zumra
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    157 104   16 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik