Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Milje
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
SOSIČ Janja
VOJIČIČ Smiljka
2
2 0
FURLAN Milojka
VRABEC Romana
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KAŠMAN Lucija
DVOJICA 2
1
BANDELJ Darja
KOPAČ Mojca
9
1 1
GRMEK Ivanka
ZRINSKI Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ROJC Erika
KUNSTELJ Marina
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MARC Tanja
ŠUMI Sabina
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARC Tanja
ŠUMI Sabina
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
BANDELJ Darja
KOPAČ Mojca
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ŽERJAL Eva
VRABEC Romana
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
GRMEK Ivanka
KUNSTELJ Marina
5
0 2
DVOJICA 3
1
ROJC Erika
KAŠMAN Lucija
1
0 2
SOSIČ Janja
ŠUMI Sabina
FURLAN Majda
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
BANDELJ Darja
KUNSTELJ Marina
8
0 2
FURLAN Milojka
ZRINSKI Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MARC Tanja
URBANČ Marjeta
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ŽERJAL Eva
KOPAČ Mojca
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    117 115   11 13
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik