Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Deskle Kolektor Idrija
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
MARKOČIČ Denis
ANDREUZI Maja
2
2 0
TINTA Maruša
NOVAK Tinka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
STUBIČAR Anica
MIKLAVČIČ Agica
9
0 2
MOČNIK Jožica
PIVK LUKANČIČ Petra
MILOJEVIČ Karmen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KODERMAC Marija
VRHOVEC Jelka
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
PRINČIČ Nevenka
ZULE Polona
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PRINČIČ Nevenka
PIVK LUKANČIČ Petra
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
TINTA Maruša
VRHOVEC Jelka
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MOČNIK Jožica
ZULE Polona
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
KODERMAC Marija
NOVAK Tinka
5
2 0
DVOJICA 3
1
KODERMAC Marija
MIKLAVČIČ Agica
1
2 0
MOČNIK Jožica
VRHOVEC Jelka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ANDREUZI Maja
DVOJICA 4
4
ČARGO Jelka
NOVAK Tinka
8
0 2
MARKOČIČ Denis
ZULE Polona
PRINČIČ Nevenka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MILOJEVIČ Karmen
VRENKO HRIBAR Brigita
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
TINTA Maruša
PIVK LUKANČIČ Petra
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    127 146   12 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  1 1
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik