Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Kolektor Idrija
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BLATNIK Zinka
PIVK LUKANČIČ Petra
2
2 0
BOŽIČ Marija
VRENKO HRIBAR Brigita
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BRUMEN Antonija
MIKLAVČIČ Agica
9
2 0
BRELIH Rada
VRHOVEC Jelka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ČANKUŠIČ Zumra
NOVAK Tinka
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
STRMOLE Terezika
KASTELIC Branka
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
BOŽIČ Marija
ANDREUZI Maja
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
STRMOLE Terezika
KASTELIC Branka
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
PIVK LUKANČIČ Petra
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
NOVAK Tinka
5
2 0
DVOJICA 3
1
BLATNIK Zinka
ANDREUZI Maja
1
2 0
STRMOLE Terezika
MIKLAVČIČ Agica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
BOŽIČ Marija
NOVAK Tinka
8
0 2
BRELIH Rada
VRENKO HRIBAR Brigita
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BRUMEN Antonija
VRHOVEC Jelka
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
PIVK LUKANČIČ Petra
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    125 111   12 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  1 1
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik