Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BRUMEN Antonija
ROJC Erika
2
0 2
JELEN ŠAJN Vida
FURLAN Milojka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BLATNIK Zinka
BANDELJ Darja
9
0 2
BOŽIČ Marija
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ČANKUŠIČ Zumra
ROJC Erika
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MOHAR Tina
MARC Tanja
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MOHAR Tina
MARC Tanja
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ČANKUŠIČ Zumra
BANDELJ Darja
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MOHAR Tina
MARC Tanja
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
GRMEK Ivanka
5
2 0
DVOJICA 3
1
BRELIH Rada
FURLAN Milojka
1
2 0
BRUMEN Antonija
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
MATOVIČ Danica
FURLAN Majda
8
2 0
MALI Maruša
SOSIČ Janja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BOŽIČ Marija
BANDELJ Darja
10
1 1
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
ROJC Erika
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    129 119   15 9
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik