Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Milje Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
VOJIČIČ Smiljka
BRUMEN Antonija
2
0 2
VRABEC Romana
JELEN ŠAJN Vida
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KOPAČ Mojca
BLATNIK Zinka
9
2 0
ZRINSKI Mojca
BOŽIČ Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KUNSTELJ Marina
ČANKUŠIČ Zumra
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠUMI Sabina
MOHAR Tina
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŠUMI Sabina
MOHAR Tina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
VRABEC Romana
ČANKUŠIČ Zumra
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KOPAČ Mojca
JELEN ŠAJN Vida
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
URBANČ Marjeta
BRUMEN Antonija
5
2 0
DVOJICA 3
1
KOPAČ Mojca
BOŽIČ Marija
1
2 0
KUNSTELJ Marina
MOHAR Tina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
VRABEC Romana
BLATNIK Zinka
8
2 0
ZRINSKI Mojca
JELEN ŠAJN Vida
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
URBANČ Marjeta
BRUMEN Antonija
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
KAŠMAN Lucija
ČANKUŠIČ Zumra
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    114 100   14 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik