Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Krim Orlek ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
DOLENC Mojca
KOSMAČIN Mateja
2
2 0
ŠKOBERNE Laura
ROJC ISKRA Tadeja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠKOBERNE Nelly
RIBNIKAR Daša
9
2 0
PEVEC Ana
ABRAM Tjaša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
JENČIČ Sara
ABRAM ŠTUNF Samanta
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
VOLČINA Nina
IVANČIČ Diana
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VOLČINA Nina
ROJC ISKRA Tadeja
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠKOBERNE Laura
ABRAM ŠTUNF Samanta
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
PEVEC Ana
IVANČIČ Diana
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
VIDMAR Denis
KOSMAČIN Mateja
5
2 0
DVOJICA 3
1
ŠKOBERNE Laura
ABRAM Tjaša
1
2 0
PEVEC Ana
ZALAR Julka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
ŠKOBERNE Nelly
RIBNIKAR Daša
8
2 0
VOLČINA Nina
TOMAŽIČ Danijela
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
VIDMAR Denis
IVANČIČ Diana
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
JENČIČ Sara
ABRAM ŠTUNF Samanta
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    188 82   22 2
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik