Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
4
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Bistrica Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
PRETNAR Ingrid
BLATNIK Zinka
2
0 2
KOGOJ Dani
BOŽIČ Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
HERVOL Dušanka
BRUMEN Antonija
9
0 2
MEGLIČ Jožefa
JELEN ŠAJN Vida
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
HERVOL Eva
ČANKUŠIČ Zumra
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
DEBEVC Sonja
MOHAR Tina
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PRETNAR Ingrid
MOHAR Tina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
HERVOL Eva
MOHAR Tina
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
DEBEVC Sonja
ČANKUŠIČ Zumra
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
HERVOL Marjeta
BRUMEN Antonija
5
0 2
DVOJICA 3
1
PRETNAR Ingrid
BOŽIČ Marija
1
2 0
HERVOL Marjeta
BRELIH Rada
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
DEBEVC Sonja
BLATNIK Zinka
8
2 0
KNAFELC Milena
JELEN ŠAJN Vida
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KOGOJ Dani
BRUMEN Antonija
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
HERVOL Eva
ČANKUŠIČ Zumra
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    110 103   14 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik