Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
4
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Kolektor Idrija Pivka ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ANDREUZI Maja
ABRAM Tjaša
2
2 0
VRENKO HRIBAR Brigita
RIBNIKAR Daša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
MIKLAVČIČ Agica
ABRAM ŠTUNF Samanta
9
1 1
VRHOVEC Jelka
ŠVARA Mia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
NOVAK Tinka
ZULE Polona
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
PIVK LUKANČIČ Petra
IVANČIČ Diana
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PIVK LUKANČIČ Petra
IVANČIČ Diana
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ANDREUZI Maja
ABRAM ŠTUNF Samanta
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
VRHOVEC Jelka
ZULE Polona
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
NOVAK Tinka
ŠVARA Mia
5
2 0
DVOJICA 3
1
MIKLAVČIČ Agica
ZULE Polona
1
0 2
PIVK LUKANČIČ Petra
ABRAM Tjaša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
VRENKO HRIBAR Brigita
ABRAM ŠTUNF Samanta
8
0 2
NOVAK Tinka
RIBNIKAR Daša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
VRHOVEC Jelka
IVANČIČ Diana
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ANDREUZI Maja
ŠVARA Mia
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    140 124   11 13
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik