Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
4
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Krim
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
SOSIČ Janja
DOLENC Mojca
2
0 2
FURLAN Milojka
ŠKOBERNE Laura
ŽERJAL Eva
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BANDELJ Darja
ŠKOBERNE Nelly
9
0 2
GRMEK Ivanka
VEHOVEC Leja
FURLAN Majda
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ROJC Erika
JENČIČ Sara
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
MARC Tanja
VOLČINA Nina
4
1 1
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŽERJAL Eva
VOLČINA Nina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
MARC Tanja
ŠKOBERNE Laura
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ŽERJAL Eva
JENČIČ Sara
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
FURLAN Milojka
VEHOVEC Leja
5
0 2
DVOJICA 3
1
FURLAN Majda
DOLENC Mojca
1
0 2
SOSIČ Janja
VOLČINA Nina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
BANDELJ Darja
ŠKOBERNE Nelly
8
0 2
ŽERJAL Eva
ŠKOBERNE Laura
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MARC Tanja
VEHOVEC Leja
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ROJC Erika
JENČIČ Sara
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    77 205   5 19
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik