Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
3
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Kolektor Idrija
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ČANKUŠIČ Zumra
MIKLAVČIČ Agica
2
0 2
BRUMEN Antonija
ZULE Polona
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BLATNIK Zinka
NOVAK Tinka
9
2 0
JELEN ŠAJN Vida
VRENKO HRIBAR Brigita
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
BOŽIČ Marija
VRHOVEC Jelka
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
MOHAR Tina
PIVK LUKANČIČ Petra
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MOHAR Tina
PIVK LUKANČIČ Petra
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ČANKUŠIČ Zumra
ZULE Polona
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MOHAR Tina
VRHOVEC Jelka
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
NOVAK Tinka
5
2 0
DVOJICA 3
1
BRUMEN Antonija
NOVAK Tinka
1
0 2
BRELIH Rada
VRHOVEC Jelka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VRENKO HRIBAR Brigita
DVOJICA 4
4
MATOVIČ Danica
BAŠIČ Klara
8
0 2
MANOHIN Milka
PIVK LUKANČIČ Petra
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
JELEN ŠAJN Vida
ZULE Polona
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
ANDREUZI Maja
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    107 177   6 18
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik