Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
2
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Kolektor Idrija Milje
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ANDREUZI Maja
KAŠMAN Lucija
2
2 0
VRENKO HRIBAR Brigita
VOJIČIČ Smiljka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
MIKLAVČIČ Agica
KOPAČ Mojca
9
1 1
VRHOVEC Jelka
ZRINSKI Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
NOVAK Tinka
URBANČ Marjeta
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
PIVK LUKANČIČ Petra
VRABEC Romana
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PIVK LUKANČIČ Petra
VOJIČIČ Smiljka
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ANDREUZI Maja
VRABEC Romana
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
VRHOVEC Jelka
KOPAČ Mojca
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
MIKLAVČIČ Agica
URBANČ Marjeta
5
0 2
DVOJICA 3
1
NOVAK Tinka
VRABEC Romana
1
2 0
VRENKO HRIBAR Brigita
VOJIČIČ Smiljka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
MIKLAVČIČ Agica
KAŠMAN Lucija
8
2 0
PIVK LUKANČIČ Petra
URBANČ Marjeta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
VRHOVEC Jelka
ZRINSKI Mojca
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ANDREUZI Maja
KOPAČ Mojca
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    139 95   17 7
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik