Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
2
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Pivka ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BLATNIK Zinka
ABRAM ŠTUNF Samanta
2
2 0
BOŽIČ Marija
KRUH Erna
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BRUMEN Antonija
IVANČIČ Diana
9
0 2
JELEN ŠAJN Vida
ŠVARA Mia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ČANKUŠIČ Zumra
ABRAM Tjaša
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MOHAR Tina
ZULE Polona
4
1 1
HITROSTNO ZBIJANJE
2
JELEN ŠAJN Vida
IVANČIČ Diana
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
MOHAR Tina
ABRAM ŠTUNF Samanta
6
1 1
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
ZULE Polona
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
ŠVARA Mia
5
0 2
DVOJICA 3
1
BOŽIČ Marija
ABRAM ŠTUNF Samanta
1
0 2
JELEN ŠAJN Vida
ZULE Polona
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
BLATNIK Zinka
ABRAM ŠTUNF Samanta
8
0 2
MOHAR Tina
ŠVARA Mia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BRUMEN Antonija
IVANČIČ Diana
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
KRUH Erna
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    116 122   12 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  1 1
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik