Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
2
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Orlek ORO MET Milje
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
KOSMAČIN Mateja
VRABEC Romana
2
0 2
ŠVARA Mia
ZRINSKI Mojca
SEDMAK Zinka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
IVANČIČ Diana
ŠUMI Sabina
9
0 2
RIBNIKAR Daša
URBANČ Marjeta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ABRAM Tjaša
KUNSTELJ Marina
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
ABRAM ŠTUNF Samanta
KOPAČ Mojca
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
IVANČIČ Diana
ŠUMI Sabina
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠVARA Mia
VRABEC Romana
6
1 1
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ABRAM ŠTUNF Samanta
KOPAČ Mojca
6
1 1
NATANČNO BLIŽANJE
2
KOSMAČIN Mateja
KUNSTELJ Marina
5
0 2
DVOJICA 3
1
ABRAM ŠTUNF Samanta
KOPAČ Mojca
1
1 1
SEDMAK Zinka
ZRINSKI Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
RIBNIKAR Daša
KUNSTELJ Marina
8
2 0
ABRAM Tjaša
URBANČ Marjeta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
IVANČIČ Diana
ŠUMI Sabina
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ŠVARA Mia
VRABEC Romana
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    92 112   13 11
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik