Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
14
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Kolektor Idrija Deskle
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
PUHANIČ Klara
KONJEDIC Maruša
2
2 0
VRENKO HRIBAR Brigita
STUBIČAR Anica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PRINČIČ Nevenka
DVOJICA 2
1
MIKLAVČIČ Agica
MARKOČIČ Denis
9
2 0
VRHOVEC Jelka
KODERMAC Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
NOVAK Tinka
MILOJEVIČ Karmen
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
PIVK LUKANČIČ Petra
TINTA Ana
4
1 1
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PIVK LUKANČIČ Petra
PRINČIČ Nevenka
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
PUHANIČ Klara
KONJEDIC Maruša
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
VRHOVEC Jelka
TINTA Ana
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
NOVAK Tinka
MILOJEVIČ Karmen
5
2 0
DVOJICA 3
1
ANDREUZI Maja
TINTA Ana
1
0 2
VRHOVEC Jelka
PRINČIČ Nevenka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
NOVAK Tinka
TINTA Mariza
8
2 0
PIVK LUKANČIČ Petra
KODERMAC Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MIKLAVČIČ Agica
MARKOČIČ Denis
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
PUHANIČ Klara
KONJEDIC Maruša
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    137 95   17 7
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik