Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
14
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Krim Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
JENČIČ Sara
BLATNIK Zinka
2
2 0
DOLENC Mojca
BOŽIČ Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
VEHOVEC Leja
BRUMEN Antonija
9
2 0
RUPERT HOHNEC Anja
STRMOLE Terezika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
VIDMAR Denis
ČANKUŠIČ Zumra
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
VOLČINA Nina
ŠKORIČ Katja
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MOHAR Tina
STRMOLE Terezika
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
VEHOVEC Leja
ŠKORIČ Katja
6
1 1
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
VOLČINA Nina
ČANKUŠIČ Zumra
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
VIDMAR Denis
BRUMEN Antonija
5
0 2
DVOJICA 3
1
VIDMAR Denis
BLATNIK Zinka
1
0 2
JENČIČ Sara
STRMOLE Terezika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
VOLČINA Nina
BRUMEN Antonija
8
2 0
RUPERT HOHNEC Anja
ŠKORIČ Katja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MOHAR Tina
BOŽIČ Marija
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
VEHOVEC Leja
ČANKUŠIČ Zumra
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    125 103   17 7
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik