Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
14
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Orlek ORO MET Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ABRAM ŠTUNF Samanta
BLATNIK Zinka
2
0 2
SEDMAK Zinka
BOŽIČ Marija
TOMAŽIČ Danijela
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ABRAM Tjaša
BRUMEN Antonija
9
0 2
KOSMAČIN Mateja
JELEN ŠAJN Vida
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ZULE Polona
ČANKUŠIČ Zumra
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠVARA Mia
MOHAR Tina
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
KRUH Erna
MOHAR Tina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ABRAM ŠTUNF Samanta
MOHAR Tina
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ZULE Polona
ČANKUŠIČ Zumra
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
TOMAŽIČ Danijela
BRUMEN Antonija
5
0 2
DVOJICA 3
1
ROJC ISKRA Tadeja
BLATNIK Zinka
1
0 2
KRUH Erna
JELEN ŠAJN Vida
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
SEDMAK Zinka
BOŽIČ Marija
8
2 0
ZULE Polona
BRELIH Rada
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
TOMAŽIČ Danijela
BRUMEN Antonija
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
RIBNIKAR Daša
ČANKUŠIČ Zumra
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    83 135   4 20
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik