Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
13
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Krim
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BRUMEN Antonija
DOLENC Mojca
2
0 2
JELEN ŠAJN Vida
ŠKOBERNE Laura
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BLATNIK Zinka
PETRIČ Tadeja
9
0 2
BOŽIČ Marija
ŠKOBERNE Nelly
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ČANKUŠIČ Zumra
JENČIČ Sara
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
MOHAR Tina
VOLČINA Nina
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MOHAR Tina
VOLČINA Nina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ČANKUŠIČ Zumra
PETRIČ Tadeja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MOHAR Tina
ŠKOBERNE Laura
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
DOLENC Mojca
5
2 0
DVOJICA 3
1
BLATNIK Zinka
DOLENC Mojca
1
0 2
BRUMEN Antonija
JENČIČ Sara
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
JELEN ŠAJN Vida
ŠKOBERNE Nelly
8
0 2
MANOHIN Milka
VOLČINA Nina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BOŽIČ Marija
PETRIČ Tadeja
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
ŠKOBERNE Laura
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    96 213   2 22
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik