Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
13
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Pivka ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BLATNIK Zinka
ABRAM ŠTUNF Samanta
2
2 0
BOŽIČ Marija
ABRAM Tjaša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
STRMOLE Terezika
PETRIČ Tadeja
9
0 2
MANOHIN Milka
ŠVARA Mia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ČANKUŠIČ Zumra
FIDEL Aneta
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠKORIČ Katja
MARTULJAŠ Rebecca
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
STRMOLE Terezika
MARTULJAŠ Rebecca
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠKORIČ Katja
PETRIČ Tadeja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
ABRAM ŠTUNF Samanta
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
BOŽIČ Marija
ŠVARA Mia
5
0 2
DVOJICA 3
1
BLATNIK Zinka
PETRIČ Tadeja
1
1 1
STRMOLE Terezika
VINDIŠAR Zala
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
ŠKORIČ Katja
MARTULJAŠ Rebecca
8
0 2
MANOHIN Milka
ŠVARA Mia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BOŽIČ Marija
ABRAM ŠTUNF Samanta
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
FIDEL Aneta
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    105 152   7 17
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik