Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
12
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Kolektor Idrija Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
PUHANIČ Klara
BLATNIK Zinka
2
2 0
MIKLAVČIČ Agica
BOŽIČ Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ANDREUZI Maja
BRUMEN Antonija
9
1 1
VELIKANJE Darja
STRMOLE Terezika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
VRHOVEC Jelka
ČANKUŠIČ Zumra
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
PIVK LUKANČIČ Petra
ŠKORIČ Katja
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PIVK LUKANČIČ Petra
ŠKORIČ Katja
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ANDREUZI Maja
ŠKORIČ Katja
6
1 1
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
PUHANIČ Klara
ČANKUŠIČ Zumra
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
MIKLAVČIČ Agica
BRUMEN Antonija
5
0 2
DVOJICA 3
1
ANDREUZI Maja
BOŽIČ Marija
1
2 0
MIKLAVČIČ Agica
BRELIH Rada
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
VRHOVEC Jelka
BLATNIK Zinka
8
2 0
VELIKANJE Darja
STRMOLE Terezika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
PIVK LUKANČIČ Petra
BRUMEN Antonija
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
PUHANIČ Klara
ČANKUŠIČ Zumra
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    142 89   20 4
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik