Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
12
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Orlek ORO MET Krim
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ABRAM Tjaša
ŠKOBERNE Laura
2
0 2
KOSMAČIN Mateja
VEHOVEC Leja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ABRAM ŠTUNF Samanta
PEVEC Ana
9
1 1
SEDMAK Zinka
ŠKOBERNE Nelly
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ZULE Polona
JENČIČ Sara
3
1 1
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠVARA Mia
VOLČINA Nina
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
KRUH Erna
VOLČINA Nina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ZULE Polona
PETRIČ Tadeja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ABRAM ŠTUNF Samanta
PEVEC Ana
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
SEDMAK Zinka
ŠKOBERNE Nelly
5
2 0
DVOJICA 3
1
ABRAM ŠTUNF Samanta
DOLENC Mojca
1
0 2
ŠVARA Mia
PEVEC Ana
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
SEDMAK Zinka
PETRIČ Tadeja
8
0 2
KRUH Erna
VOLČINA Nina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ABRAM Tjaša
ŠKOBERNE Laura
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ZULE Polona
JENČIČ Sara
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    108 180   4 20
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik