Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
11
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BLATNIK Zinka
BANDELJ Darja
2
2 0
BOŽIČ Marija
FURLAN Majda
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŽERJAL Eva
DVOJICA 2
1
BRUMEN Antonija
FURLAN Milojka
9
0 2
BRELIH Rada
GUŠTIN Iva
STRMOLE Terezika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ČANKUŠIČ Zumra
SOSIČ Janja
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠKORIČ Katja
MARC Tanja
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŠKORIČ Katja
ŽERJAL Eva
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠKORIČ Katja
MARC Tanja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
GUŠTIN Iva
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
BANDELJ Darja
5
2 0
DVOJICA 3
1
BLATNIK Zinka
BANDELJ Darja
1
0 2
STRMOLE Terezika
FURLAN Milojka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
BOŽIČ Marija
MARC Tanja
8
0 2
BRELIH Rada
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SOSIČ Janja
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BRUMEN Antonija
ŽERJAL Eva
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ČANKUŠIČ Zumra
GUŠTIN Iva
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    117 142   8 16
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik