Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
10
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Deskle Bistrica
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
TINTA Ana
HERVOL Dušanka
2
2 0
STUBIČAR Anica
MEGLIČ Jožefa
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KODERMAC Marija
HERVOL Marjeta
9
2 0
MARKOČIČ Denis
PODLIPNIK Kristina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MILOJEVIČ Karmen
DEBEVC Sonja
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
KONJEDIC Maruša
PRETNAR Ingrid
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARKOČIČ Denis
KOGOJ Dani
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
TINTA Ana
DEBEVC Sonja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KONJEDIC Maruša
PRETNAR Ingrid
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
MILOJEVIČ Karmen
MEGLIČ Jožefa
5
0 2
DVOJICA 3
1
KONJEDIC Maruša
PRETNAR Ingrid
1
2 0
MILOJEVIČ Karmen
KOGOJ Dani
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
MARKOČIČ Denis
HERVOL Dušanka
8
2 0
STUBIČAR Anica
PODLIPNIK Kristina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KODERMAC Marija
MEGLIČ Jožefa
10
1 1
POSAMEZNO KROG 2
3
TINTA Ana
DEBEVC Sonja
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    124 66   17 7
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik