Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
10
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Milje Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
KOPAČ Mojca
BLATNIK Zinka
2
0 2
ZRINSKI Mojca
BOŽIČ Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KUNSTELJ Marina
BRUMEN Antonija
9
2 0
VRABEC Romana
BRELIH Rada
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
URBANČ Marjeta
STRMOLE Terezika
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
KAŠMAN Lucija
ČANKUŠIČ Zumra
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VRABEC Romana
ŠKORIČ Katja
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
KOPAČ Mojca
ČANKUŠIČ Zumra
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KAŠMAN Lucija
ŠKORIČ Katja
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
URBANČ Marjeta
BRUMEN Antonija
5
0 2
DVOJICA 3
1
URBANČ Marjeta
BLATNIK Zinka
1
1 1
VOJIČIČ Smiljka
STRMOLE Terezika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KAŠMAN Lucija
BOŽIČ Marija
8
0 2
VRABEC Romana
BRUMEN Antonija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KUNSTELJ Marina
ČANKUŠIČ Zumra
10
1 1
POSAMEZNO KROG 2
3
ZRINSKI Mojca
ŠKORIČ Katja
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    86 98   12 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  1 1
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik