Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
10
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Krim Kolektor Idrija
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
VIDMAR Denis
ANDREUZI Maja
2
2 0
BORČNIK Marija
MIKLAVČIČ Agica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
DOLENC Mojca
NOVAK Tinka
9
2 0
MOHAR Tina
VRENKO HRIBAR Brigita
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŽUST Zdenka
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
VEHOVEC Leja
VRHOVEC Jelka
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
VOLČINA Nina
PIVK LUKANČIČ Petra
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VOLČINA Nina
PIVK LUKANČIČ Petra
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
VIDMAR Denis
ANDREUZI Maja
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
VEHOVEC Leja
VRHOVEC Jelka
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
BORČNIK Marija
NOVAK Tinka
5
2 0
DVOJICA 3
1
DOLENC Mojca
MIKLAVČIČ Agica
1
0 2
RUPERT HOHNEC Anja
VRHOVEC Jelka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
VOLČINA Nina
PIVK LUKANČIČ Petra
8
2 0
BORČNIK Marija
VRENKO HRIBAR Brigita
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MOHAR Tina
KASTELIC Branka
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
VEHOVEC Leja
ANDREUZI Maja
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    182 126   20 4
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik