Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
10
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Orlek ORO MET Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
RIBNIKAR Daša
GUŠTIN Iva
2
0 2
ABRAM Tjaša
GRMEK Ivanka
KOSMAČIN Mateja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ABRAM ŠTUNF Samanta
SOSIČ Janja
9
2 0
ŠVARA Mia
BANDELJ Darja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
IVANČIČ Diana
ROJC Erika
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
ZULE Polona
MARC Tanja
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
RIBNIKAR Daša
MARC Tanja
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
IVANČIČ Diana
GUŠTIN Iva
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ZULE Polona
MARC Tanja
6
1 1
NATANČNO BLIŽANJE
2
ABRAM Tjaša
GRMEK Ivanka
5
2 0
DVOJICA 3
1
ŠVARA Mia
BANDELJ Darja
1
2 0
ABRAM Tjaša
FURLAN Milojka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
ABRAM ŠTUNF Samanta
ROJC Erika
8
2 0
KRUH Erna
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ZULE Polona
SOSIČ Janja
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
IVANČIČ Diana
GUŠTIN Iva
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    132 105   19 5
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik