Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
1
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Šiška Milje
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
BRELIH Rada
KAŠMAN Lucija
2
2 0
BOŽIČ Marija
ZRINSKI Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VOJIČIČ Smiljka
DVOJICA 2
1
BLATNIK Zinka
URBANČ Marjeta
9
2 0
JELEN ŠAJN Vida
VRABEC Romana
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŠUMI Sabina
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
BRUMEN Antonija
KUNSTELJ Marina
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
MOHAR Tina
KOPAČ Mojca
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MOHAR Tina
ŠUMI Sabina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
MOHAR Tina
VRABEC Romana
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
JELEN ŠAJN Vida
KOPAČ Mojca
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
BRUMEN Antonija
KUNSTELJ Marina
5
2 0
DVOJICA 3
1
BLATNIK Zinka
KUNSTELJ Marina
1
0 2
MANOHIN Milka
URBANČ Marjeta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
BRUMEN Antonija
ROLIH Suzana
8
2 0
BRELIH Rada
VOJIČIČ Smiljka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KOPAČ Mojca
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BOŽIČ Marija
ZRINSKI Mojca
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
JELEN ŠAJN Vida
VRABEC Romana
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    106 103   12 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  1 1
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik