Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
1
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Krim Šiška
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
JENČIČ Sara
BOŽIČ Marija
2
0 2
HUŠKO Špela
COLARIČ Vesna
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
VIDMAR Denis
BRUMEN Antonija
9
0 2
VOLČINA Nina
JELEN ŠAJN Vida
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
VEHOVEC Leja
ČANKUŠIČ Zumra
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
PETRIČ Tadeja
MOHAR Tina
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VOLČINA Nina
COLARIČ Vesna
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
JENČIČ Sara
MOHAR Tina
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
PETRIČ Tadeja
ČANKUŠIČ Zumra
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
VIDMAR Denis
BRUMEN Antonija
5
0 2
DVOJICA 3
1
HUŠKO Špela
BLATNIK Zinka
1
0 2
VEHOVEC Leja
MOHAR Tina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KOZJEK Nina
BRELIH Rada
8
2 0
PETRIČ Tadeja
COLARIČ Vesna
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JELEN ŠAJN Vida
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
JENČIČ Sara
BRUMEN Antonija
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
VOLČINA Nina
ČANKUŠIČ Zumra
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    184 135   12 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  1 1
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik