Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
1
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Kolektor Idrija
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
SOSIČ Janja
ANDREUZI Maja
2
2 0
FURLAN Milojka
MIKLAVČIČ Agica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BANDELJ Darja
NOVAK Tinka
9
0 2
ŽERJAL Eva
VRENKO HRIBAR Brigita
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ROJC Erika
ZULE Polona
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
MARC Tanja
PIVK LUKANČIČ Petra
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŽERJAL Eva
PIVK LUKANČIČ Petra
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
MARC Tanja
VRENKO HRIBAR Brigita
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
SOSIČ Janja
ZULE Polona
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
GRMEK Ivanka
MIKLAVČIČ Agica
5
2 0
DVOJICA 3
1
BANDELJ Darja
ANDREUZI Maja
1
0 2
FURLAN Milojka
NOVAK Tinka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
FURLAN Majda
MIKLAVČIČ Agica
8
0 2
SOSIČ Janja
PIVK LUKANČIČ Petra
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MARC Tanja
VRENKO HRIBAR Brigita
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ROJC Erika
ZULE Polona
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    99 127   10 14
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik