Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
10
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Planina Ajdovščina Orlek ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
MIKUŽ Slavko
ISKRA Dušan
1
2 0
NUSDORFER Jure
ŠTUNF Luka
RENAR Evgen
ŽUŽEK Matej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
ŠČEK Branko
GRLICA Darko
2
2 0
TRBIŽAN Silvo
ŠTUNF Drago
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
RENAR Sašo
BEGUŠ Rok
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
URŠIČ Urban
KRAGELJ Mitja
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
NUSDORFER Jure
BEGUŠ Rok
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŠČEK Branko
KRAGELJ Mitja
6
2 0
ŠTAFETA
2
RENAR Sašo
ŽUŽEK Matej
7
2 0
URŠIČ Urban
ŽUŽEK Damjan
TROJKA 2
4
DIETZ Borut
BEGUŠ Rok
8
0 2
NUSDORFER Jure
GRLICA Darko
RENAR Evgen
ŠTUNF Luka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠČEK Branko
KRAGELJ Mitja
9
0 2
PETRIČ Ivo
ŽUŽEK Matej
MIKUŽ Slavko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
URŠIČ Urban
ISKRA Dušan
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
RENAR Sašo
ŠTUNF Drago
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    149 112   14 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik