Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
3
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Katarina Videm Košana
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
SIMČIČ Željko
MRŠNIK Franc
1
2 0
STOPAR Marjan
KREBELJ Leopold
ISKRA Boris
POŽAR Franko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KAPELJ Edvin
DVOJICA 1
4
FIDEL Dušan
BOBEK Slavko
2
2 0
FIDEL Vladimir
TREBEC Franc
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
UDOVIČ Marko
DEKLEVA Tilen
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠTEMBERGAR Jožko
GRLICA Darko
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
UDOVIČ Marko
MATKO Miran
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
FIDEL Dušan
TREBEC Franc
6
0 2
ŠTAFETA
2
SIMČIČ Željko
MRŠNIK Franc
7
0 2
HRVATIN Erik
MATKO Miran
TROJKA 2
4
HRVATIN Erik
KASTELIC Milan
8
0 2
ISKRA Bojan
MRŠNIK Franc
DIMNIK Vladimir
KAPELJ Edvin
FIDEL Vladimir
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
FIDEL Dušan
KREBELJ Leopold
9
2 0
HOSTINGER Roman
TREBEC Franc
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MATKO Miran
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ŠTEMBERGAR Jožko
GRLICA Darko
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
UDOVIČ Marko
DEKLEVA Tilen
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    132 109   16 6
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik