Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
2
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Videm Košana Goriška Brda
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
MRŠNIK Franc
MIŠIGOJ Darko
1
2 0
BOBEK Slavko
BUŽINEL Nedeljko
POŽAR Franko
SIMČIČ Vinko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VELIŠČEK Radivoj
DVOJICA 1
4
KREBELJ Leopold
KOCINA Lučano
2
2 0
TREBEC Franc
KURINČIČ Ruben
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KORENJAK Jure
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
DEKLEVA Tilen
PRINČIČ Zvezdan
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
GRLICA Darko
KONCUT Radoš
4
1 1
HITROSTNO ZBIJANJE
2
KREBELJ Leopold
KORENJAK Jure
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
TREBEC Franc
KONCUT Radoš
6
0 2
ŠTAFETA
2
MRŠNIK Franc
KURINČIČ Ruben
7
2 0
GRLICA Darko
KORENJAK Jure
TROJKA 2
4
KAPELJ Edvin
KONCUT Radoš
8
1 1
BOBEK Slavko
VELIŠČEK Radivoj
POŽAR Franko
BUŽINEL Nedeljko
DEKLEVA Tilen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KREBELJ Leopold
PRINČIČ Zvezdan
9
2 0
MRŠNIK Franc
MIŠIGOJ Darko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
GRLICA Darko
KOCINA Lučano
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
TREBEC Franc
KURINČIČ Ruben
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    130 122   14 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik