Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga vzhod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Sodražica Zarja
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
MATELIČ Marko
GORŠE Dušan
1
0 2
KOŠMRLJ Jože
POLJANŠEK Klemen
LUŠIN Miha
KODERMAN Marjan
BANČIČ Igor
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
KOŠMRLJ Tadej
ŽIŽEK Marjan
2
2 0
VESEL Anton
PREMRU Črtomir
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
LAZAR Edi
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
HENIGMAN Franc
HORVAT Rok
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MATELIČ Boris
ŠULAK Gregor
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
KOŠMRLJ Tadej
HORVAT Rok
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
MATELIČ Boris
ŠULAK Gregor
6
2 0
ŠTAFETA
2
KOŠMRLJ Tadej
ŽIŽEK Marjan
7
2 0
LUŠIN Miha
HORVAT Rok
TROJKA 2
4
MATELIČ Marko
ŽIŽEK Marjan
8
2 0
MATELIČ Boris
PREMRU Črtomir
STARČEVIČ Tilen
KODERMAN Marjan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BANČIČ Igor
GORŠE Dušan
9
0 2
KRŽE Roman
LAZAR Edi
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KOŠMRLJ Jože
ŠULAK Gregor
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
HENIGMAN Franc
POLJANŠEK Klemen
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    155 122   16 6
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik