Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga vzhod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
1
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Rogaška Crystal Mengeš Rakoll
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
ŠTRAVS Matic
SMAJLI Azem
1
2 0
POŠ Janez
DOLENC Robert
NEZIČ Almir
PLEŠKO Igor
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
FIŠTRAVEC Stane
DVOJICA 1
4
VERK Marko
STROJ Aleš
2
2 0
FRIŠKOVIC Vili
KOŠIČ Srečko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
BANIČ Damir
ŠINK Andrej
3
1 1
POSAMEZNO KROG 1
3
BOBAN Branko
MAGERL Brane
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VERK Marko
ŠINK Andrej
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
BOBAN Branko
MAGERL Brane
6
2 0
ŠTAFETA
2
ŠTRAVS Matic
STROJ Aleš
7
0 2
NEZIČ Almir
PLEŠKO Igor
TROJKA 2
4
ŠTRAVS Matic
ŠINK Andrej
8
0 2
NEZIČ Almir
PLEŠKO Igor
ŠELIGO Ivo
FIŠTRAVEC Stane
BLAŽEVIČ Vladimir
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BOBAN Branko
DOLENC Robert
9
2 0
FRIŠKOVIC Vili
KOŠIČ Srečko
POŠ Janez
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
VERK Marko
MAGERL Brane
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
BANIČ Damir
STROJ Aleš
11
1 1
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    156 152   14 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik