Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
8
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Orlek ORO MET Logatec
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
DUJMOVIČ Vojko
TREVEN Albert
1
0 2
ŠTUNF Luka
KOŠIR Matej
PENKO Franc
GORJANC Robert
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
KANTAR Denis
GORIŠEK Gregor
2
0 2
ŠTUNF Drago
POŽAR Jože
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŽVAB Uroš
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
BEGUŠ Rok
PETROVIČ Slavko
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
KRAGELJ Mitja
ISTENIČ Igor
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
BEGUŠ Rok
GORIŠEK Gregor
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
KRAGELJ Mitja
PETROVIČ Slavko
6
2 0
ŠTAFETA
2
ŠTUNF Luka
GORIŠEK Gregor
7
0 2
KANTAR Denis
TREVEN Albert
TROJKA 2
4
DUJMOVIČ Vojko
TREVEN Albert
8
0 2
ŠTUNF Drago
ISTENIČ Igor
PENKO Franc
ŽVAB Uroš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BEGUŠ Rok
GORJANC Robert
9
2 0
KANTAR Denis
POŽAR Jože
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KRAGELJ Mitja
KOŠIR Matej
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ŠTUNF Luka
PETROVIČ Slavko
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    138 153   10 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik