Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Orlek ORO MET Cesta
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
BEGUŠ Rok
VODOPIVEC Jernej
1
0 2
ŽUŽEK Matej
ŠTOR Aleksander
ŠTUNF Luka
VIDIC Rok
PENKO Franc
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
KANTAR Denis
ŠTOR Sebastjan
2
0 2
ŠTUNF Drago
FAGANEL Denis
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŠTOR Alan
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MIZGUR Viljem
POŽAR Simon
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
KRAGELJ Mitja
VODOPIVEC Aleksander
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŠTUNF Luka
POŽAR Simon
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŠTUNF Drago
ŠTOR Sebastjan
6
2 0
ŠTAFETA
2
MIZGUR Viljem
POŽAR Simon
7
0 2
KRAGELJ Mitja
BRATINA Silvester
TROJKA 2
4
BEGUŠ Rok
ŠTOR Sebastjan
8
2 0
ŠTUNF Luka
VIDIC Bojan
KANTAR Denis
VIDIC Rok
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠTUNF Drago
BRATINA Silvester
9
2 0
PENKO Franc
ŠTOR Alan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KRAGELJ Mitja
VODOPIVEC Aleksander
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MIZGUR Viljem
ŠTOR Aleksander
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    166 147   12 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik